KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7416054

nr 741 6054

Blandteknik

Petter Pettersson, signerad, -86, bladets mått: 91x64

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 februari 2012
kl 19:25:25