KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7416054
nr 741 6054
Blandteknik
Petter Pettersson, signerad, -86, bladets mått: 91x64
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:25:25
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr